Munkatársat keresünk műszaki előkészítő állásra az alábbiak alapján:

Főbb feladatok, munkák:

Építőipari árajánlatok, költségvetések készítése,
Pályázati anyagok műszaki előkészítése,
Mennyiségi számítások, árképzés készítés,
Belső nyilvántartások vezetése, utókalkulációk elvégzése,
Anyagmegrendelések és anyagleszállítások koordinálása,
Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú, minimum középfokú végzettség,
ArchiCAD program ismerete,
TERC program ismerete,
Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt,
MS Office programok ismerete,
Építőanyagok, építési technológiák ismerete
Önállóság, terhelhetőség, rugalmasság
Megoldásközpontú, kreatív és eredmény centrikus gondolkodásmód,
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

Változatos, kihívásokkal teli, felelős szakmai munka,
Versenyképes jövedelem,
Hosszú távú munkalehetőség,
Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az n.aniko@baumkft.hu e-mail címre.